Suomy Speed Star Kask İnceleme

Suomy Speed Star Kask İnceleme

Bir italyan markası olan Suomy markasının speed star model, 20 yıllık yarış tecrübesi ve bilgi birikiminin en iyi ürünlerinden biridir.  

Suomy tarafından kevlar, carbon ve fiberglas malzemenin aramid reçine ile bir araya getirilmesinden yaratılan Tricarboko  isimli dış kabuğu, özel olarak geliştirilmiş ve patenti alınmıştır. Ayrıca Tricarboco kabuk yüksek mukavemetli ve dayanıklı olmasının yanında hafif bir yapıya sahiptir. 

Suomy speed star genel özellikleri ille, nefes alabilen özel kumaşı, yüksek güvenlik sunan D-Ring çene bağlantı sistemi, Ece 22-05 Dot sertifikaları sahibi, güçlü havalandırma kanalları olan,çıkarılabilir ve yıkanabilir iç bedler, geniş görüş açısı ve entegre geniş güneş vizörü özelliklerine sahip bir motosiklet kaskı.

Kolaçan olarak kullanıcı yorumlarımızı da katarak daha detaylı inceledğimiz videomuzu izleyebilirsiniz. 

Ürün linki: https://www.motoliz.com/urun/suomy-speedstar-rap-yellow-kask

1 YORUMLAR

  • Erhan İbrahim Yılmaz

    Teşekkür ederim bu kaskı almak için uzun süredir araştırıyordum. Sayenizde güzel bir inceleme sonucunda bu kaskı aldım. Yaşadığım şehirde bayileri olmadığı için motoliz mağazasını arayıp yardım aldım. İlk defa telefon ile bu kadar yardım alabildiğim bir mağazadan güzel satış deneyimi yaşadım. Kaska gelince efsane bir rahatlığı var, görüş açısı AGV K5 e göre daha geniş. İçinden Pinlok çıkmasıda ayrı bi güzel önceki modellerde Antifogg özellikli çıkıyormuş.Temizleyince çıkan bir yapışkan gibiymiş. Herşey için teşekkür ederim gardaşım senin sayende yıllarca keyifle kullanabileceğim bir kaskım oldu..

    YORUM YAZ


    Copyright © www.kolacan.com.tr all right reserved | Web Solutions Rıza Halfe