Motosiklet Terörü! Haberlerine Tepki

Motosiklet Terörü! Haberlerine Tepki

 

Medyada çıkan 'motosiklet terörü' adlı köşe yazılarına tepki vermem bekleniyor.
Bununla ilgili de çok sayıda mesaj aldım. Çünkü tüm camia tepki verirken ben sesiz kalmayı tercih etmiştim.

Çünkü ben şahsi tepkimi, tepki vermeden gösteriyorum.
Kimse tarafından tanınmayan, yazıları okunmayan, sırf yazacak bir şey bulamadığı için motorculara sataşan, büyük bir aile olduğumuzu bildiği için gündeme geleceğini çok iyi bilen çok köşe yazarı gördük biz. Oturduğu yerden motorculara sallama yazı yazarken, bir yandan da dışarıdan sipariş verip 'yemeğim çabuk gelsin' diyen adamlar bunlar. Yazacak çok şey var ama gerek yok.
Dedim ya daha önce çok gördük bunlardan. Hele ki bir tanesi var isim vermeyeyim. Her yıl gündeme gelmek için motorculara saldırır. Sadece bir kaç yüz kişinin okuyabileceği yazıları, tepki vereceğiz diye binlerce kişiye ulaştırıyoruz. Hemde ismiyle beraber. Hatta bu yüzden tv'ye çıkıp verilen tepkiye cevap verip oradan da ekmek yiyorlar.
Bilirsiniz köpekler motosikletleri hiç sevmezler. Gelip geçerken sürekli havlarlar. Peki hanginiz durup tepki veriyorsunuz? Hiç umursamadan geçip gitmiyor muyuz yanlarından. Gideceğimiz yere, yapacağımız işe odaklanıp, motosiklet sürmeye devam etmiyor muyuz? Kaldı ki dursak bile havlamayı kesip uzaklaşıyorlar :)
Kısacası dostlarım;
Böyle gereksiz köşe yazarlarına tepki vereceğim diye, her yerde isimlerini paylaşarak ekmeklerine yağ sürmem ben..
 
 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ


Copyright © www.kolacan.com.tr all right reserved | Web Solutions Rıza Halfe